Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolekcje
Filtruj

Black Friday

W ramach Black Friday na Ecla.pl promocje potrwają aż do 30 listopada! Biżuteria to świetny pomysł na prezent gwiazdkowy zarówna dla niej jak i dla niego.

Black Friday 2022 na Ecla.pl już trwa! Sprawdź rozkład promocji:

Od 8.11 kolekcja Shanda czeka na Ciebie przeceniona już o -35%. Znajdziesz w niej ponadczasową klasykę oraz eleganckie wzory.

Od 14.11 kolekcja Meri tańsza aż o 50%.Jest to kolekcja niezwykle stylowych bransoletek z bardzo modnymi elementami.

Oprócz promocji na kolekcje na klientów Ecla czekają także zniżki na poszczególne rodzaje biżuterii. Od 16.11 naszyjniki aż -25%.

Natomiast 19.11 promocja obejmie kolczyki, które będą tańsze aż o 40%.

Od 15.11 zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży na aż dwa rodzaje biżuterii: -25% na bransoletki oraz -30% na pierścionki.

Największa promocja, bo wynosząca aż -60% czeka na Ciebie już 15.11 a dotyczy kolekcji Glam, czyli stylowej biżuterii ze stali szlachetnej, z przepięknymi kamieniami.

Na black friday nie zapominamy o męskiej biżuterii! Od 21.11 biżuteria z kolekcji Ricardo, czyli kolekcji stworzonej specjalnie dla Panów już -35%. Jeśli więc szukasz męskich bransoletek, czy naszyjników ta promocja jest właśnie dla Ciebie.

Na black friday nie zapominamy o męskiej biżuterii! 25.11 i obejmuje kolekcji Rainbow, która będzie dostępna aż 30% taniej. Jak sama nazwa wskazuje jest to zbiór przepięknej biżuterii we wszystkich kolorach tęczy.