Blog,  Trendy

Jak dopasować biżuterię do dekoltu?

Biżuteria jest bez wątpienia niezastąpionym dodatkiem każdej kobiety. Kobiety doskonale zdają sobie sprawę z tego i chętnie odwiedzają sklepy jubilerskie. Wiedzą, że odpowiednio dobrana biżuteria może całkowicie zmienić nawet najbardziej nudną stylizację i sprawić, że będą wyglądać jak milion dolarów. Dodatkowo naszyjniki i wisiorki przyciągają uwagę do jednego z najpiękniejszych fragmentów kobiecego ciała, czyli dekoltu. Jednakże sposób eksponowania dekoltu zależy głównie od tego, jakie możliwości daje nam dana część garderoby. Rodzaj dekoltu w ulubionej bluzce czy sukience decyduje o tym, jaki naszyjnik powinien być wybrany. Jak więc dobrać biżuterię do dekoltu?

Jaki jest powód, aby dopasowywać biżuterię do dekoltu?

Sukienki, bluzki i swetry to ubrania, które kobiety zazwyczaj wybierają bardzo starannie. Dużą uwagę przywiązują do dekoltu, który podkreśla obojczyki i górną część klatki piersiowej. Niektóre decydują się na odważne, głębokie dekolty, inne preferują bardziej stonowane rozwiązania. Ważne jest jednak, że dekolt jest bardzo atrakcyjną częścią kobiecego ciała, przyciągając męskie spojrzenia. Dlatego warto wykorzystać ten atut i postawić na odpowiednią biżuterię. Dobrze dobrany naszyjnik może podkreślić obojczyki i sprawić, że biust będzie wyglądał na pełniejszy. Dlatego kobiety powinny dobierać biżuterię nie tylko do dekoltu, ale także do całej stylizacji.

Jaki naszyjnik do bluzki z dekoltem V?

Dekolt w formie litery „V” jest bardzo popularny. Jest to idealny sposób na podkreślenie obojczyków i piersi. Mimo że niektóre kobiety uważają ten dekolt za zbyt odważny, to jednak nie rezygnują z jego noszenia. Dobrze dobrany naszyjnik może dodatkowo podkreślić naszą kobiecość i stworzyć spektakularny efekt. Jaką biżuterię więc wybrać do dekoltu w kształcie litery „V”?

Jaką biżuterię wybrać do sukienki z dekoltem w serek?

Sukienki z dekoltem V to niezwykle eleganckie i kobiece kreacje. Dekolt ten często jest określany jako „dekolt w serek” lub „szpic”. Charakteryzuje się on kształtem przypominającym odwrócony trójkąt lub kawałek sera. Jaką biżuterię więc nosić z dekoltem w serek? Doskonałym wyborem będzie naszyjnik, który podkreśli obojczyki i piersi w bardzo uwodzicielski sposób. Idealnie pasować będzie naszyjnik w kształcie litery „V” lub „Y”, który będzie się zwężał ku dołowi. Ważne jest również dopasowanie długości naszyjnika do dekoltu. Kobiety odważne mogą postawić na długie łańcuszki kończące się pomiędzy piersiami, podczas gdy inne mogą wybrać krótki łańcuszek z zawieszką lub choker noszony blisko szyi. Dekolty w serek najlepiej prezentują się z warstwową biżuterią, więc warto postawić na podwójne lub potrójne naszyjniki o różnych długościach.

Biżuteria do dekoltu w łódkę- która będzie najbardziej odpowiednia?

Jakie akcesoria będą odpowiednie do dekoltu w kratę?

w karo to nic innego jak i wycięcie. Zadaniem tego jest maksymalne wyeksponowanie , ale także optyczne wysmuklenie szyi, czy też zamaskowanie obfitego biustu. Jaka więc sprawdzi się w tym wypadku? Otóż śmiało można powiedzieć, ze z w karo najlepiej będą współgrać mocne i wyraziste . Warto stawiać też na duże zawieszki w geometryczne wzory. Takie pokaźne ozdoby świetnie wypełnią całą przestrzeń dekoltu, która może się wydawać nieco pusta. Panie jednak powinny pamiętać, że w tym wypadku naszyjniki nie powinny nachodzić na ubranie. Optymalnym rozwiązaniem może być również jedwabny choker zapięty tuż przy samej szyi.

Jakie dodatki będą odpowiednie do dekoltu w kształcie okręgu?

Okrągłe dekolty- bez względu na to, czy są one głębokie, czy też nie, są jednym z najpopularniejszych rodzajów wycięć zarówno w bluzkach jak i w sukienkach. Można jasno powiedzieć, że jest to dekolt uniwersalny- elegancki i tajemniczy, który dodaje kobiecie zmysłowości. Jaka biżuteria sprawdzi się więc w tym przypadku? Otóż nie możemy w tym momencie wskazać na jeden, konkretny rodzaj biżuterii. Okazuje się bowiem, że ten rodzaj dekoltu daje ogromna dowolność. Panie więc mogą śmiało stawiać na długie naszyjniki, ale także mogą się także zdecydować na krótkie i delikatne wisiorki z zawieszkami. Do takiego dekoltu dopasują się również chokery – zarówno te z gładkiej tasiemki jaki i te z perełkami. Każdy wybór w tym przypadku będzie dobrym wyborem.