Krzyżyk srebrny z wizerunkiem Jezusa KR1

KR1
srebro
0,925

Produkt dostępny - Wysyłka w 24h
39,00 zł
31,98 zł Brutto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 39,00 zł
favorite

-18% na całą biżuterię (*z wyjątkiem kolekcji Love Nature)

-25% na kolekcję Love Nature


Krzyżyk z wizerunkiem Jezusa, wykonany z najwyższej jakości srebra rodowanego w próbie 0,925.

Krzyż to niezwykle ważny symbol niezwykle głęboko osadzony w naszej kulturze. Bardzo istotny jest zarówno dla katolików jak i patriotów, ale równie często stanowi klasyczną i elegancką ozdobę biżuterii.

Większość popularnych krzyżyków przedstawia podobiznę Pana Jezusa. Osoby Boskie są przedmiotem wiary i powierzenie swego życia, lub życia osoby, której podarujemy medalik Świętej opatrzności.

Piękna, klasyczna  i minimalistyczna forma krzyżyka pasująca zarówno dla kobiet, mężczyzn a także małych dzieci. Idealny na prezent na pamiątkę Chrztu Świętego, Komunii lub Bierzmowania.

Klasyczna zawieszka w kształcie krzyża wykonana z najwyższej jakości srebra próby 925 to wspaniała propozycja dla osób ceniących niebanalny, nowoczesny a zarazem klasyczny design. Z tyłu krzyża wygrawerujemy na Wasze życzenie dowolną treść, może być to dedykacja, życzenia, motto i wiele innych - tę decyzję pozostawiamy Wam.

Wszystkie produkty kupione na Ecla.pl są zapakowane w eleganckie i ekologiczne opakowania, stworzone z dbałością zarówno o Ciebie jak i środowisko.


Krzyżyk srebrny z wizerunkiem Jezusa 1 Stillar.


Materiał srebro
Próba 0,925
Waga 1,3 g
Wizerunek krzyżyk z wizerunkiem Jezusa
Motywy Krzyż