Kolczyki dla dzieci

Kolczyki do przekłucia czy może na magnes?

Jeśli nie jest się przekonanym, czy chce się inwestować w kolczyki dla dzieci do przekłucia, które są najbardziej popularnym rozwiązaniem, można skorzystać z tych zapinanych na magnes. Przekłucie uszu może wiązać się z dyskomfortem u dziecka, a tego z pewnością każdy rodzic chce uniknąć. Kolczyki na magnes dla dzieci pozwalają uniknąć bólu, reakcji alergicznych oraz powikłań, do których może dojść po przekłuciu, jeśli nie przestrzega się zasad prawidłowej pielęgnacji. Są też dobrą opcją, by sprawdzić, czy dziecko będzie się czuło komfortową z taką formą ozdoby.

Po takim teście można już spokojnie przekłuć uszy maluchowi – oczywiście zabieg ten należy wykonać tylko w specjalistycznym miejscu, z zachowaniem wszelkich zasad higieny i bezpieczeństwa. Dobry piercer dobierze odpowiedni rodzaj kolczyków oraz zapięcia. Na początku nie warto decydować się na modele bogato zdobione lub wiszące. Dziecko może nimi zahaczyć podczas zabawy lub w trakcie zdejmowania odzieży. Warto postawić na niewielkie i proste kolczyki, które nie będą powodować dyskomfortu podczas noszenia, zwłaszcza w nocy. Podstawą jest także właściwe zapięcie kolczyków u dzieci, które zabezpieczy przed ich zgubieniem lub uszkodzeniem.

Piękne kolczyki w kształcie jednorożca kupisz tutaj.

Kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem.

Wiele osób zapomina, jak ważne jest zapięcie kolczyków. Niestarannie wykonane lub źle dobrane może z łatwością się odpinać lub szybko zepsuć. Dzieci, które są aktywne niemal przez cały dzień, z łatwością mogą odpiąć kolczyki i je zgubić. Zanim dokona się zakupu kolczyków warto zwrócić uwagę na ich zapięcie oraz to, czy jest ono solidnie wykonane. Kolczyki dla dzieci z angielskim zapięciem są jednymi z najbezpieczniejszych i trwale wykonanych. Oprócz tego, że są wygodne, zapewniają komfort noszenia, a przy tym efektownie wyglądają. W naszej ofercie znajdują się również kolczyki love story z zapięciem typu bigiel i sztyft.

Srebrne kolczyki kolorowe pszczółki kupisz tutaj.

Srebro czy złoto?

Tanie kolczyki potrafią pięknie wyglądać, ale nie są polecane dla dzieci. Słaba jakość materiałów może prowadzić do reakcji alergicznych, a także podrażniać uszy. Warto zadać pytanie: jakie kolczyki dla dziecka złote czy srebrne będą najlepsze? Szlachetne kruszce z pewnością będą doskonałą alternatywą, a przede wszystkim bezpieczniejszą. Pomijając aspekt wyglądu i upodobania, konieczne jest wybranie wysokiej jakości srebra lub złota.

Kolczyki z niską próbą, ze względu na fakt, że są uzupełniane innymi metalami, mogą podrażniać uszy dziecka i powodować ich zaczerwienienie, swędzenie czy pieczenie. Zaleca się, by pierwsze kolczyki, które zakładane są zaraz po przekłuciu uszu, wykonane były ze złota, dzięki temu możliwe jest uniknięcie zakażenia, a dodatkowo przyspiesza się proces gojenia. Z czasem można poszerzyć kolekcję biżuterii dla dziecka o srebrne kolczyki.

pierscionki

Biżuterię ze srebra i złota kupisz tutaj

Kolczyki dla alergików.

Alergie mogą uprzykrzyć życie każdemu, zwłaszcza dziecku. Nie ma jednak konieczności, by rezygnować całkowicie z zakupu kolczyków dla pociechy. W ofercie dostępne są kolczyki love story, które są hipoalergiczne oraz nie zawierają niklu. Hipoalergiczne kolczyki dla dzieci pozbawione są uczulających metali. Takie rozwiązanie pozwala na cieszenie się z ozdób bez obaw. Nikiel jest metalem przypominającym z wyglądu srebro, stąd wykorzystuje się go jako element stopów w sztucznej biżuterii. Niestety jest też bardzo silnie alergizujący, dlatego zaleca się kupować kolczyki bez niklu dla dzieci.

Kolczyki love story idealne dla dzieci.

W ofercie sklepu Love Story dostępne są srebrne, złote oraz pozłacane kolczyki dla dzieci wykonane z najwyższą precyzją i starannością. Niektóre modele posiadają kolorowe zdobienia i cyrkonie. Mali miłośnicy zwierząt, znajdą w naszej kolekcji kolczyki w kształcie kotków, jednorożców, pszczółek, czy zajączków. Nie brakuje także ponadczasowych wariantów kolczyków w formie kwiatków czy serduszek, które są tak uwielbiane przez małe dziewczynki. Z pewnością każda pociecha znajdzie w naszym sklepie te jedyne i idealne kolczyki dla siebie. Jednak pamiętajmy – nie trzeba ograniczać się tylko do jednej pary. Biżuteria jest doskonałym pomysłem na prezent w dniu urodzin czy na święta, ale także uroczym upominkiem bez okazji.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień