Naszyjnik z kamieni naturalnych Spinel Hematyt

NK13
kamienie naturalne srebro
0,925

Produkt dostępny - Wysyłka w 24h
159,00 zł Brutto
favorite

local_shipping Darmowa dostawa


Naszyjnik z kamieni naturalnych - Spinel, Hematyt. Zapięcie oraz zawieszka w kształcie ażurowego koła wykonane zostały z najwyższej jakości srebra w próbie 925. Zawieszka ma średnicę ok 1,4 cm. Naszyjnik ma możliwość regulacji długości 43-47 cm. 

Magiczna moc kamieni naturalnych ukryta w wyjątkowym naszyjniku z ażurową zawieszką. Spinel jest minerałem, który wzmacnia energię życiową, zwiększa wydajność organizmu, wpływa na aktywność fizyczną. Polecany jest osobom, które zmagają się z chorobami lub trudnymi przeżyciami, ponieważ przyspiesza regenerację. Spinel sprzyja pozostawianiu przeszłości za sobą. Hematyt chroni przed złą energią, sprzyja powstawaniu dobrej aury. Wspomaga siłę i witalność organizmu. 

Spinel i hematyt polecany jest osobom spod takich znaków zodiaku jak Baran, Byk oraz Skorpion. 

Nasza biżuteria nie zawiera niklu, nie uczula i nie powoduje alergii.

Produkty sprzedawane przez firmę jubilerską ECLA są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalne pudełko i gotowe do wręczenia.


Naszyjnik z kamieni naturalnych - spinel, hematyt. Zapięcie oraz zawieszka w kształcie ażurowego koła wykonane zostały z najwyższej jakości srebra w próbie 925. Zawieszka ma średnicę ok 1,4 cm. Naszyjnik ma możliwość regulacji długości 43-47 cm. 

Biżuteria ze spinelem i hematytem wzmacnia energię takich znaków zodiaku jak Baran, Byk oraz Skorpion.


Rodzaj naszyjnik
Materiał kamienie naturalne
srebro
Próba 0,925
Kamień hematyt
spinel
Długość 43-47 cm
Motywy Znaki zodiaku